Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.03.13, 14:35   #1
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Oltanın Ucundaki Yem!

Oltanın ucundaki yem!

Hayret bir şey!

AKP’nin, yani Tayyip Erdoğan’ın yeni anayasayı, kendisini başbakan yapan halkla görüşeceği yerde, katiller sürüsünün elebaşı ile görüşüp, onun talimat gibi verdiği tekliflerini kabul etmesini ayıplamak hakkımız değil mi?

Ülkeyi acınacak duruma düşürdükleri için neden kendilerine kızacakları yerde ‘’Bu sabotajdır’’ diye yırtınıyorlar!

Teröristbaşı Öcalan ne diyor?

‘’Başbakan’ı tutuklayacaklardı. MİT’e darbe yapılacağını sezdim ve uyardım.’’

Vay canına! Cezaevi hücresinde neler yapmış bu adam? Başbakan’ı bile kurtarmış!

Şimdi karşılığını bekliyor: Önce federasyon… Ortam olgunlaştıktan sonra Kürt vatandaşlar istiyor diye bir referandum… Sonraki aşamada, Güneydoğu’yu Türkiye’den koparıp bağımsızlık ilanı… Bu nedenle ‘’Ne ev hapsi, ne de af! Bunlara gerek kalmaycak, hepimiz özgür olacağız’’ diyor.

Öcalan, bu niyetini gerçekleştirmek için Tayyip Erdoğan’a Başkanlığı, oltanın ucundaki yem gibi uzatıyor ve:

‘’AKP ile bir ‘Başkanlık’ ittifakına girebiliriz’’ diye mesaj yolluyor. Yani ‘’Sen benim dediğimi yap, ben seni ‘Başkanlığa’ taşıyayım!’’ diyor.

‘’Başkan’’ olma hevesine kapılan Tayyip Erdoğan, Öcalan’ın isteklerine boyun eğip ‘’Türk’’ adını anayasadan çıkarırsa, bu ülkenin çimentosu dağılır.

… Ve, ülkeye böyle bir kötülüğü kim yaparsa yapsın, tarih onu asla hayırla yad etmez!

Sözcü-Tokmak

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.