Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.03.13, 04:17   #75
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Cok duygulandim

Galiba biraz olsun anlasilabildik. Sultan bana o kadar guzel bir bildirim gondermis ki, eger yanlis olmazsa burda paylasmak istiyorum. Eger mahsuru varsa kaldirabilirim tabii :

Alıntı:
''Herkes çok yazmış,üzerine yazmak istemedim bir şey..Emin ol,dışlanmıyorsun yadırganmıyorsun. Sen ve senin gibi hissedenler. Aksine seviliyorsunuz.. Bu sizin suçunuz değil ki.. Dilerim zorlukları aşıp güzel bir hayat sürdürebilirsin. Yanındayım.''
Benim icin olayin ozeti budur. Ben dogru sekilde anlatildiginda herkesin durumumuzu kabullenebilecegini dusunuyorum. Escinsel dendiginde sadece gece Istanbul sokaklarinda falcata sallayan travestiler ya da makyajli erkekler akla gelmemeli. Gerci onlarin hayatlari da hic bildiginiz, disardan gordugunuz gibi hayatlar degil. Ama o cok ayri bir konu, uygun olursa o konuda da sizlere dusuncelerimi uygun bir konuda sunabilirim. Tek diyecegim, o insanlar da toplumca disari itilmenin sonucu o durumdalar. Kesinlikle sosyal guvenceleri, trans kimlikleriyle bir iste calismalari mumkun olamiyor. Ev bile tutamiyorlar, kimse evini vermek istemiyor. Seks isciligi yapmayi asla istemiyor bircogu ama maalesef ... Cook uzun bir hikaye. Isterseniz izleyebileceginiz bir video daha gondereyim, guzel bir belgesel; http://youtu.be/imFPMM-tAn4

Cok tesekkur ederim Sultan. Sen ve senin gibiler iyi ki varsiniz. Herkesin boyle oldugu bir Dunya'da eminim kimse mutsuz olmazdi; cunku sevgi ve saygi, anlayis, empati her zaman mutluluk getirir. Ben buna inaniyorum ve herseye ragmen yasamayi seviyorum.

Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.