Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.03.13, 06:41   #76
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

''Bilemiyorum'' diye oy kullandım ama biliyorum bir şekilde. Hastalık olmadığını, insanın biyolojisiyle, genleriyle, kromozomlarıyla ilgili olduğunu biliyorum. Zaten çocuk yaşlarda belli olduğu da yazılıyor, anlatılıyor. Bunların yapabilecekleri bir şey yok zaten ki ben onlarla empati de kurarım. İster bayan olsun erkek hissetsin kendini, ister erkek olsun ama bayan hissetsin kendini... Sorun değil... En azından hiç bir eksiği olmayan bir erkek ve hem de bizim gibi bir toplumda yetişen bir erkek olsam da anlarım biraz onları...

Ha sonradan biseksüel olanları da anlarım... Kendilerinin tercihidir ve kendi hayatlarının dışına taşırmadıkları müddetçe; mesela milyarlaca insan önünde Madonna ve Britney gibi dudak dudağa öpüşmedikleri sürece onları da anlarım... Ya da toplum önünde erkek erkeğe öpüşmedikleri müddetçe... Yeter ki kendi tercihlerini hayvani bir şekilde toplum önünde yaşamasınlar...

Bir de şu transseksüeller var... Erkekden dönmeler. Yılışık, arsız, sokaklarda kendilerini pazarlayan, kıyamet koparmaktan zevk alan ve resmen fahişelik yapanlar... Ben bunları bir türlü anlayamadım. Va anlamak da istemiyorum açıkçası...