Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.03.13, 15:43   #77
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bir de şu transseksüeller var... Erkekden dönmeler. Yılışık, arsız, sokaklarda kendilerini pazarlayan, kıyamet koparmaktan zevk alan ve resmen fahişelik yapanlar... Ben bunları bir türlü anlayamadım. Va anlamak da istemiyorum açıkçası...
İnsanın kendini pazarlaması ne de acı bir şeydir. Tahmin etmek bile kötü. Ancak sen bu insanlara gerekli yaşam alanı bırakmaz ve dışlarsan doğal sonuç da ne yazık ki bu olur. Nice kişinin cinsel eğilimi dolayısıyla iş akidlerinin fesh edildiği, en iyi ihtimalle de toplum baskısıyla istifaya zorlandığı ve aforoz edilip tek başına kaderlerine terk edildiği bir dünyada yaşıyoruz. Bu işi zevk aracı gördüğü için yapanları bir tarafa ayırarak söylüyorum, aç insanın yapabilecekleri aklın sınırlarını zorlar sevgili Aristo. Allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin. Fazlaca hırçın olmalarının sebebinini de karşılaştıkları olumsuz davranışların bir dışavurumu olarak kabul etmek gerekir. Biz onlara nasıl davrandık ki, onlardan mantıklı şeyler yapmasını bekliyoruz?

İçlerini bilemeyiz. Zaten bilmek için de ekstra bir çaba göstermeyiz. Sadece yargılar ve asarız. Kim bilir, kendini heteroseksüel ve son derece delikanlı gören bizlerden daha delikanlı, daha dost, daha insani kişilerdir de hiçbirimiz işin bu tarafına bakmak istemeyiz. Onlar ötekidir çünkü.

Asıl yazacağım başka bir şey... Taze bir haber olduğu için iliştireyim dedim:

Televizyonlarda ya da gazetelerde gördünüz mü bilemiyorum; Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'nda albay olan bir baba, oğlunu kaçırdı geçen hafta. Ve bu talihsiz olay bizim binada yaşandı. Herkes önce sıradan bir adli olay olarak nitelese de (Abuk biliyorum. Şiddetin sıradanlaşması tam olarak böyle bir şey), olayın altından daha trajik bir şey çıktı. Kısaca, baba bir süre önce oğlunun eşcinsel ilişkisi olduğunu öğrenir; tehdit eder, döver... Bakar ki düzelecek gibi değil (Demek ki dayak işe yaramıyormuş), buralardan uzaklara göndermeye karar verir ve polis olan amcasının yanına -zannediyorum Amasya'ya- yollar ("Bi' temiz hava al açılırsın" modu). Amca da bir süre psikolojik harekat uygular kendisine (Davetkâr ve bir o kadar sımsıcak tokatlarla). Oğlan oradan da kaçar ve tekrardan Ankara'ya gelir, yani bizim binadaki sevgilisinin yanına. Baba da adamlarıyla bunları binanın girişinde yakalayıp sevgilisinin ağzını burnunu kırar ve oğlunu kaçırır. Kendisinden haber yok ve büyük ihtimalle öldürüldüğü söyleniyor. Gerçekten zor ve düşündürücü şeyler bunlar. Yorum yapmak istemiyor; sizlere bırakıyorum.

Not: Haberin detaylarını Google'a "Albay baba eşcinsel oğlunu kaçırdı" anahtar kelimeleriyle girip okuyabilirsiniz.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.