Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.13, 00:06   #31
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Oğlum Bak Git" Davası Sonucu

Lion-King arkadaşın paylaştığı videodan,benim çıkardığım, bu apaçi tipler mahallenin, yol kesen baş kesen tiplerinden, herhalde çok sesli ve küfürlü konuşuyorlardıki, temizlikçi arkadaşda onları uyarmış ve yoluna devam etmiş,(sonrası malum) normal sorumlu bir vatandaş olarakda bence iyisini yapmış, hangimiz mahalle arasında bu şekilde rahatsız edici tipleri uyarmayızki? Sorgulanması gereken bu! haa banane ya bana zararı yok ya boşvermi deseymiş? zaten bundan sonra o temizlikçi arkadaş,böyle bir vatandaşlık görevinide yapacağını sanmıyorum.Hiç kimsede yapmasın ,sokak, mahalleler onların olsun, o mahallede kim bilir kaç aile bunlardan yaka silkmiştir, kabak temizlikçi arkadaşın başına patlamış.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.