Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.13, 09:56   #28
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 157
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Ülkemizde Soyu Tükenen Hayvanlar

Ellerine yüreğine sağlık..

Nesli tükenen... Ne kadar üzücü aslında..bende yılkılar ile ilgili çalışmalar yapmak üzere girişimlerde bulunmaya başlıyorum.Yılkı yaban atlarına verilen isimdir.

Yapmayı hedef aldığım çalışma 1680-2000 rakımları arasında iç anadolu ve akdeniz ilklim kuşağının kesiştiği bir noktada.. Burada yaşayan tüm canlıları yurt dışından alacağımı umduğum destekle ortaya cıkartmayı.. Yok olan nesıllerı ıster hayvan ıster bitki tekrardan canlandırmayı hedefliyorum..

Anladığım kadarı ile sen/siz benden cok daha önce başlamışsınız çalışmalara.. Bana yardımcı olabilecek her türlü bilgi paylaşımı için şimdiden teşekkür ediyorum.

Esenlikle saglıcakla.

Yılkı