Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.13, 11:09   #2
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Sosyal yaşam, sosyal adalet

Sevgili Mustafa Akten,
öncelikle açtığınız konu başlığı için teşekkür ediyorum. Konu başlığını görünce beklentilerimin daha farklı olduğunu yazı içeriğini okuduğumda gördüm.

Sosyal yaşamın içerisinde mutlak rakamlarda yer almalıdır zıra rakamlar neticede kayıt üzerinde kalan gerçeklerdir.

Benım sosyal hayattan anladığım anlamak istediğim diğer rakamsal gerçekler.. Mesela eğitim rakamları.. Mesela ülkemizde aile içi şiddet sonucu öldürülen kadınlarımız... Mesela sokaklarda yaşayan tinerci çocuklarımız, mesela 12 yaşında evlendirilen çocuklarımız, mesela sokaklarda yaşam savaşı veren hayvanlar.. Mesela edep'ın yıtırılışı gıbıdır. Bu konulardada fıkrınızı bır büyüğüm olarak almak isterim...

Özal konusuna ise başka bir bakış acısıyla bakan biri olarak bu konudakı yaşanmış anılarımı ve düşüncelerimi daha sonrasında sizinle paylaşabilirim. Kendisi ile 4 sene çalışabilme imkanını bulmuş biri olarak bambaşka bir perspektif olacağını düşünüyorum.

Sağlıcakla, esenlikle hocam
Sevgiler

Yılkı