Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.13, 11:18   #9
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21563
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Forumdaki Tüm Üyelerimizin Dikkatine

Arkadaşlar uyarı yazısından ben hissemi aldım. Tüm yazılarımda hazret, hazreti demeden inanın söze girmiyorum. Naiflik ve kibarlık konusuna gelince, ayinesi iştir kişinin cümlesinden hareketle bakıldığında, yazılarımı lütfederek okuyan arkadaşlar karar verirler sanırım.

Sanalda olsa bir kurum Forum Gerçek. Kendine göre kurallarının ve kullanım tüzüğünün olması, bunun işler halde tutulması elbette çok normal. Zaman zaman idari konumda olan arkadaşların uyarıda bulunması çok normal. Üyelere yapılan uyarı yazısını hiç yadırgamadım hisseme düşeni aldım teşekkürler ederim.