Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.13, 11:35   #4
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Sosyal yaşam, sosyal adalet

Sn. Yılkı,

Okuyarak yorumlamanızdan memnun oldum. Çok acizane bazen edebi bazen tarihi, bazen siyasi, bazen kültürel, bazen sosyal yaşam, bazen kadın, bazen eğitim konularında irticalen ve spontane gelişen konu başlıklarında, yine çok acizane değerli arkadaşlarım ile yazmaya çalışarak paylaştığım yazılar var. Bu yazıların içinde şüphesiz rakamlar, kıyaslar, ülkemizin bölgesel farklılıkları, bizim gibi olan ülkeler ile ülkemizin farklılıklarını irdeleyen ve bu konularda paylaşmak üzere yazdığım bir yığın yazılar var.

Kendilerine saygılarımla teşekkür ettiğim Forum Gerçek yönetimi bana burada yazılarımın yayınlanacağı bir köşe verdiler yazılar, bir iki istisna hariç her gün farklı konu başlıkları ile düşüncelerimi içerir vaziyette yayında olmaktadır. İzniniz ile önermiş olayım lütfederseniz bir tanesini veya ilgi alanınıza giren bazılarını severseniz okuyabilirsiniz.

Bir hususu vurgulamak isterim. Ben Gazeteci, Yazar, Romancı, Senaryocu değilim. Sadece düşüncelerini yazan vatandaş Mustafa'yım.

Sizin de burada aktaracaklarınızı okur ve keyif alırım. Ben zaten Okuyorum.... Yazıyorum......

Saygılarımla efendim.