Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.13, 11:36   #10
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumdaki Tüm Üyelerimizin Dikkatine

Mustafa bey öncelikle yapıcı yaklaşımınız için teşekkür ederim.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu sadece üyelere değil, kendimize de yapılmış bir uyarı aslında.

Forum Gerçek her ne kadar sanalda kurulmuş bir site de olsa, buradaki pek çok üyenin ne kadar gerçek olduğu, kendileri ile ilgili ne kadar çok şey paylaştığı ve sonuçta bir şekilde pek çoğumuzun bu platformda sanal bir kişilikle değil de, gerçek kimliklerimizle varolduğu inkar edilemez. En güzel örneklerden biri de sizin kullanıcı adınız.

Bize ve değerlerimize her fırsatta hakaret etmeye çalışanlarla pekçok farkımız var. Bunu hakaret boyutunda da göstermemiz doğal bir sonuç olmalı bizim için ve fikirlerimizi, duygularımızı, düşüncelerimizi anlatırken onların seviyesine inmeden anlatabilecek kapasitemiz de var.

Bu nedenle
tüm üyelerimiz tarafından anlayışla
karşılanacağını tahmin ediyoruz bu uyarının...

Teşekkürler...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.