Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.13, 21:51   #5
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Sosyal Yaşam, Sosyal Adalet

Sevgili Akten,

bugün en yaygın kullanılan sosyal ağlardan birine

" Osmanlı sınırlarımızdan vazgeçtik....
Misaki Milli sınırlarını istiyorum.... "

yazısını ana kapak şeklinde hazırladım..ülke meselesi benim için en önemli hususdur..Zira uğruna ölmem gerekirse öleceğim 2 şey biri çegirdek ailem diğeride etnik köken zenginliğinin çok büyük bir kazanç olduğunu düşündüğüm vatanımdır.

Bugün varolan siyasi sistemin içerisinde yer alan ve parlementoda temsil yetkisi olan tüm siyasi partilerin vatan haini olduğu düşüncemi her ortamda her siyasi partiye söyliyebilen ve bunu söylerkende onlarında onaylıyacağı bir konuma getirebilmekle büyük bir iş yaptığımı sanmıyorum...içim acıyor sadece oturulan doldurulan makamlardakı boş işgalleri gördükce naçar kalmış pervasızlık bir edayla adeta kendi eksenimde dönüyorum...
Ülkemizde CHP MHP AKP bence milletvekillerinin neticede hepsi aynı...hepsi sadece kendi memfaatleri doğrultusunda hareket ediyor..Bu ülke insanını bu cananım ülke topraklarını gerçekten düşündüklerine inancım malesef yok...

hangi partiden olursa olsun bir millet vekilinin ..ankara dışına cıkarken aldığı şehir dişina cıkış harçrahları ve diğer nemalanmaları haricinde devlete maliyeti aylık 86 bin TL..
( milletvekili maaşı+danışmanlarının maaşı+özel kalem+sekreter + koruma+söför v.s v.s= 86.bin tl..

Universitede Doç. geleceğimizin biliminsanlarını akademisyenlerini dr.v.s v.s yetiştiren hocalar 2.-2bin 5yüz tl almakta...
mevcut siyasi iktidara gelince din den ve dinin vecibelerinden uzak kuranda yazılı dınden birhaber ..Ancak baş danışmanlarının özellikle eski keskin sol kalemler olmasıda manidardır ne diyeyim ki..sağcı solcu liberal demokrat ben hiçbiri değilim....ben sadece elimizde kalan toprak parçalarımızın değerini bilen aciz bir kul ve ülkemin ilkelerinin olduğunu ve bunlara kendi adına sahip cıkmaya çalışan bir neferim...

yazmaya başlıyınca bitiremiyorum bir türlü bu sebeple devamı gelecek güne
sevgiyle esenlıkle kalınız
yılkı