Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.13, 23:47   #90
M.Özen
Uzman Üye

M.Özen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 658
Aldığı Teşekkür: 4297
Rep Derecesi : M.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Yaa böyle konularda bende biraz bi tarafıyla dağları devirenlerden oluyorum herhalde

Sosyal hayatımda insanların cinsel kimliklerini sorgulamam tabii ki, şöyle örneklendireyim durumu, üniversite yıllarında fotoğrafçılık yaptım, gerçekleşmeyen ve içimde ukte olan tek projem transeksüellerin hayatlarından bir kesiti sosyal hayatlarını fotoğraflamaktı, bununla ilgili bir dernek vardı , oraya bir kaç defa gittim , sohbet ettik hiç rahatsız hissetmedim kendimi, hatta amacımda biraz empati yaratabilmekti, ama o süreçte hem duruma hemde kişilere profesyonelce bakmıştım ,, daha sonra da gündelik ekipmanlarla böyle bir işe girişmenin riskli olacağına karar verip vazgeçtik

Yukarıda dikkatle üzerinde durduğum , belki de eğlendirme işini abartan bir hemcinsinizin beni rahatsız etmesiydi, aynı aşırı samimiyeti gösteren kişi bir kadın olsa rahatsız olur muydum ,, muhtemelen olmazdım , yani anafikir karşı değilim ama belki yanlış anlaşılmalara daha müsaitim

Diğer taraftan bir çocuğum olsa ve eşcinsel olsa nasıl olurdu, diye düşünmüyorum,, askerde öğrendiğim birşey varsa o da olmadan herşeyi olacakmış gibi düşünmek kafayı yormaktan ileri gitmez