Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 00:00   #91
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Hemcins derken travesti ya da transeksuel degilim. Bu konuda yanlis anlama olmasin.

Ama her kesimde ucuk kacik tipler vardir. Her insan kendi karakterini temsil eder. Bugun internet uzerinden escinsellere ya da trans bireylere kufur eden insanlar var diye ben heteroseksuel insanlar igrenc insanlardir, anlayissizdir, kotudur demiyorum mesela. Cunku herkes farkli, her birey farkli.

Cocuk meselesine gelince, umarim boyle bir toplumda boyle bir gercekle karsilasmazsiniz. Cunku zor bir durum, ufak bir empatiyle de zaten bunu anlayabiliyorsunuz. Ama emin olun bu durumu yasama ihtimaliniz her zaman vardir. Herkes icin ...

Oturup uzun uzun sohbet etsek emin olun bakis aciniz daha da degisirdi. Ozetle tek kisiye bakip koca bir toplulugu yargilamamak lazim. Yoksa sokaklarda laf atan, kufur eden, esrar ceken bir travestiyi bir escinsel olarak ben de alkislamam. Ama bu sekilde yasamalarini zorunlu kilan bir sistem gercegi de var maalesef. (Seks isciligini kastediyorum, ortaligi karistirmayi degil.) Ya da bizim sayfalarimiz vardir Facebook'ta. Iste sosyal konulari falan konusuruz, su son gunlerde konumuz Umut mesela. Oralarda da seviyesiz yazanlar cikmiyor mu, arayislarda bulunanlar cikmiyor mu ? Ama bunlar heteroseksueller icinde de var. Herkes farkli ...

Cevap icin sagolun.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.