Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 01:39   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chaves Hayatını Kaybetti

Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez hayatını kaybetti.

Uzun süredir kanser tedavisi gören 58 yaşındaki Venezüella liderinin ölüm haberini, yardımcısı Nicolas Maduro açıkladı.

Chavez, leğen kemiği bölgesinden üst üste kanser ameliyatları geçirdiği Küba'dan geçtiğimiz hafta Venezüella'ya dönmüştü. Bu gelişme, "Chavez son nefesini kendi topraklarında vermek için ülkesine döndü" yorumlarının yapılmasına neden olmuştu.

ABD'Lİ DİPLOMATLAR SINIR DIŞI EDİLDİ

Venezeülla Devlet Başkan Yardımcısı Maduro, Chavez'in ölümden dış mihrakları sorumlu tuttu.

Maduro, Chavez'in hastalığının arkasında "Venezüella'nın ezeli düşmanlarının" çevirdiği gizli saklı işler olduğunu iddia etti.

Chavez'in ölüm haberinden birkaç saat önce Caracas hükümeti, ABD Büyükelçiliği'nde görevli iki askeri ataşenin Venezüella ordusu hakkında casusluk yaptıkları iddiasıyla sınır dışı edilmelerine karar verdi.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
18 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.