Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 10:38   #11
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Rothschild Hanedanlığı, Filistin ve Yeni Dünya Düzeni

sabah uyandım ..bır taraftan kahve suyu kaynamaya başlarken dıger taraftan kara tılsımın mıvay çağrısına sosısle cevap verme sorunlulugu dıger taraftan gözlerimin içine hadı hadi diye bakan fg...hepsini bir kenara bıraktım eşime sen ilgilen dedim ...döndüm yatağa ve bilindikleri bilmediklerimiz edasıyla satır satır tekrardan okudum...OKudukca Atamı andım algıladıkca büyüklüğünü gördüm..gördükce bugün ülke olarak geldiğimiz noktaya bir kez daha hırslandım...hırsım anlatmaya yönelik paylaşmaya paylaştıkca zenginleşmeye dairdir..zenginlikten anladıgınız ekonomi aracı üzeri renklendirilmiş olan kağıt parçaları ise yanlış yerdesiniz..

Arkadaşlar ilerlemek ileri gitmekten geçiyor..ileri gideceğimiz yer olarak öncelikle kendi eksenımızi seçmeliyiz ..bizkimiz...nerden nasıl geldık..nereye gıdıyoruz bu gıdişle nereye varacağız ı lütfen ama lütfen sıralayın..bu sıralamayı fırsat buldukca konuştuğunuz ortamda mutlaka sorgulatınız..bu sorgulatma hem bunlara cevap verenı kendı kendıne sorgulatmaya yönlendireceği gibi diğer taraftan ...mevcut dayatılmaya çalışan bakış acısından uzaklaştırmaya çalışacaktır...ülkemizdeki okuma oranı göz önünde tutulursa , gerrçekten hoş ve düşünülerek oluşturulmuş forumumuzun içinde bıle yazıları okumadan gecen arkadaşlarımızın olacagını da düşünürsek en etkili yol konuşmaktır diye düşünüyorum...konuşurken anlamını bılmediğimiz kelimelerden uzak kalalım zira bunlar adeta bir tuzak kapanı gıbı beklemektedir ve veya herkesın bılgı düzeyi hatta algılama düzeyi aynı olmaya bilir..karşındakileri anaokuluna başlamış ve temel bilgisi olmayan cocuklar gıbı düşünerek ,onların bile rahatlıkla anlıyabileceğı sekilde anlatmak gerektiğini düşünüyorum...bu zaman zaman cok konuşuyor olmanız olarak nıtelendirelebilinir ancak karşınızdakının gerçekten anladıgına emin olduğunuz an yaptığınız giriştiğiniz işin temeline inmiş başarmiş olursunuz..sevgılı seseri gezginim ..ellerinize sağlık şimdi gelin bunu sokakdaki ahmet amcaya osman amcaya..zeynep teyzeye anlatalım noktasındayım...yaptığım kesınlıkle eleştiri değil sadece bir öneridir...önemli olan okumak değil okuduklarımızdan aklımızda kalanlar ve iletebildiklerimizdir...
iyiki gelmişim..
iyiki varsınız..
onurlandım ve gururlandım ayrı ayrı herbirinizle..
sevgıyle esenlıkle
Yılkı