Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 10:58   #7
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Sosyal Yaşam, Sosyal Adalet

Sevgili Hocam,
Ben buna kurba uykusu diyorum..
Kurba uykusu?
Kurbalar çok seri ve algıları yuksek ancak ısıyı gördüklerinde uyku durumuna gecen varlıklardır...Gourmeler içinse kurba bır delicates dir
neyse konumuz ve kurba!
kurbaları pişirmek için ,kurbaları onların mevcut vucud ısılarındakı suya koyarak cok kısık ateşte yavaş yavaş ısınan bir suda onların da vucud ısılarının uyum içinde olabileceği şekilde pişirmeye başlarlar..kurba yavaş yavaş alıştığı o su ısısından o kadar hoşnuttur o kadar hoşnutturkı zaman zaman şarkılar bile söylemektedir..sonrasında ortamın verdiği sıcaklıkla uykuya dalmaktadır...bu süreç suyun kaynama noktasına geldiği an sonuç bulmaktadır ve artık kurbanın da yapabileceği bir şey kalmamaktadır...
ülkemiz insanına dayatılanında bu kurba pişirmesi olduğunu düşünüyorum...uyutuluyoruz alıştırılıyoruz.pişiriliyoruz....
hocam sen söyle...ben daha ne yazayım ki
esenlıkle sağlıcakla,
yılkı