Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 14:34   #2
Hakan
Üye

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 181
Aldığı Teşekkür: 431
Rep Derecesi : Hakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Etnik kimlik mi ? Zenginlik mi?

Selam YILKI.

Benim baba tarafım Selanik Drama, anne tarafım Selanik Waypis göçmeni. Birgün, henüz hayattayken Dedem, biz Pomak'ız evladım dedi.

Araştırdım tabii. Şimdi kendine Türk diyen bazı araştırmacılar, sen müslümanlığı kabul etmiş bir slav ırkından geliyorsun diyor. Belki de doğrudur. Peki ne olmuş. Ben kendime Türk'üm, Atam Mustafa Kemal, bu ülke için canımı veririm diyorum.

Neden ayrışalım. Bence bu ayrıştırmaya çalışanların sorunu. Ha adetlerimiz, elenek, göreneklerimiz var mı? Evet var, yaşatalım bunda sakınca yok.. Etnik kimliğe değil, T.C nin bize verdiği kimliğe sahip çıkalım..

Esenlikler, saygılarımla..