Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 18:18   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1169
Mesajlar: 12,167
Ettiği Teşekkür: 50966
Aldığı Teşekkür: 44394
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sonsuz İhtiras

Alıntı:
Vatandaş olmak ve demokratik bir ülkede uygarca yaşamak halkımızın yarısına ağır geldi. Onlar millet değil, yüzlerce yıl önceki gibi “ümmet” olmak istiyor!
İşte halkın öbür yarısı, yani gericiler ve bölücüler nerdeyse amip misali üreyerek çoğunluk durumuna geldiler.

Nasıl olsa ifade özgürlüğüm var. Ben bu yüzde 50 ile aynı ülkenin vatandaşı olmak, aynı havayı solumak, aynı suyu içmek ve devamlı onlarla karşılamak istemiyorum. Ben onların kendiilerine müstehak gördüğü şu lanet olası sisteme kendimi müstehak görmüyorum.

Bu yüzde elli bu üreme hızıyla devam ederse 20 sene sonra biz yüzde otuz, onlar ise yüzde yetmiş olacaklar. Çoğaldıkça bize kendi lanet sistemlerini hayatın her alanında dayatacaklar.

Bana artık bu ülkenin bölünmesi eskisi kadar ürkütücü gelmiyor. Geleceği bunlarla birlikte düşünmek daha ürkütücü geliyor.

Önceden sırf ABD ve siyonistlerim BOP ve aynı bağlamda ki, Büyük Kürdistan projesi gerçekleşmesin diye birlikten yanaydım ama artık ne gericilerle, ne de bölücülerle beraber olmak istemiyorum.

Hayatı enternasyonalist ilkelere göre şekillenen bir insan olduğun halde adı Türkiye, vatandaşlığı da türk vatandaşlığı olan ve bunu da herkesin kabul ettiği bir ülke istiyorum... Ve o ülkede bunlar olmayacak! Asla!
__________________
zafere kadar devrim
Aristo Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.