Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 21:25   #8
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Etnik kimlik mi ? Zenginlik mi?

Ben şahsen, Dünya' nın herhangi bir yerinde, herhangi bir insanla, dilini, dinini, gelmişini, geçmişini ve dahi hiç bir şeyini bilmesem de aynı noktada buluşabilirim. Onun canı yandığında benim de canım yanar. Ülkemde de, iletişim içinde olduğum kişilerin etnik kökeninin, ya da dini inancının, ya da cinsel tercihinin benim için önemi yoktur. İnsan olması yeterlidir.

Bu ülke kaynaklarından yararlanan ve kaynaklarından yararlandığı bu ülkeye hizmet eden, doğru ve dürüst insanlar her zaman yanıbaşımda yer bulurlar. Ancak, "vay efendim benim hakkımı yiyorlar, vay efendim benim kökenim başka" deyip, dağa çıkıp, başka başka güçlerin elinde piyon olan, bu ülkenin nimetlerinden faydalanıp, ihanet içinde bulunanlar, mümkünse görüş alanım dışında dursunlar. Sonsuz derecedeki iyi niyetim ve hoşgörüm kadar, asla taviz vermeyeceğim katı, acımasız yönlerim de vardır. Doğrusu kimsenin bu yönüme maruz kalmasını dilemem...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.