Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 20:39   #5
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 13,397
Ettiği Teşekkür: 85352
Aldığı Teşekkür: 82863
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Gazetelerden kesilip foruma yapıştırılan yazılarda kodlar nasıl kald

Baş*ba*kan Er*do*ğan Ban*dır*ma*’da*ki ko*nuş*ma*sın*da, med*ya*nın, bu ül*ke*yi kim*le*rin na*sıl sö*mür*dü*ğü*nü, na*sıl hor*tum*la*dı*ğı*nı yaz*ma*sı*nı is*te*di.
Baş*ba*kan bu söz*le*riy*le dik*kat*le*ri 2001’de*ki eko*no*mik kri*ze çek*me*ye ça*lış*tı.
Söy*le*di*ği gi*bi o bü*yük kri*ze gi*den sü*reç*te, tüm bi*ri*kim*le*ri*ni hor*tum*la*nan ban*ka*la*ra kap*tı*ran ta*sar*ruf sa*hip*le*ri ban*ka şu*be*le*ri*ne hü*cum et*miş, pa*ra*la*rı*nı ala*ma*yın*ca ken*di*le*ri*ni ben*zin*le ya*kan*lar bi*le ol*muş*tu.
On bin*ler*ce ke*penk, bir da*ha açıl*ma*mak üze*re in*miş, yüz bin*ler*ce eği*tim*li in*sa*nı*mız iş*siz kal*mış*tı.
Bir ku*şa*ğın ge*le*ce*ği, hat*ta ha*yal*le*ri bi*le ça*lın*mış, bu*na kar*şı*lık omuz*la*rı*na ha*yat*la*rı bo*yun*ca öde*mek zo*run*da ka*la*cak*la*rı ağır bir borç yük*len*miş*ti.
Ül*ke*yi kri*ze gö*tü*ren so*rum*lu*lar hak*kın*da ya*zıp çi*zen, yol*suz*luk*la*rı bel*ge*le*riy*le ek*ran*lar*da gös*te*ren, du*dak uçuk*la*ta*cak vur*gun*la*rı ha*ber ya*pan ga*ze*te*ci*le*rin baş*la*rı*na gel*me*dik kal*ma*mış*tı.
Bu sa*tır*la*rın ya*za*rı*nın adı, ya*kın ta*ri*hi*mi*zin en acı*ma*sız ölüm çe*te*si*ne öl*dü*rül*mek üze*re ha*va*le edil*miş*ti.
Ha*tır*la*mak bi*le is*te*me*di*ği*miz kor*kunç gün*ler*di on*lar…

* * *

Olmuyor Aristo

Dediklerini harfi harfine bir kere daha uyguladım ama olmuyor.

Tek tek silmek gerekiyor.

Yoksa denemedim mi her yöntemi sanıyorsun.

__________________
"Ey egosu boyundan büyük insan..
Bir gün ölüp toprak olacaksın. Bir tohum filizlenecek ot olacaksın, bir öküz seni yiyecek ve sıçtığı bok olacaksın.. Yani hep aynı kalacaksın."

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti