Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 22:18   #93
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Sevgili Dream,

Toplum olarak bazı olumsuz özelliklere sahibiz. Karşılıklı olarak, karşı fikirde olan insanlar birbirine karşı fazlasıyla önyargılı olabiliyor (Bu cümle bir felaket. Tam üç tane karşı kelimesi kullanmışım
)

Sanıyoruz ki; karşımızdaki kişi (bu dört oldu ) asla bizi anlayamaz. Tarafsız bir şekilde okuyabilseydiniz yazılanları, olaya yaklaşımlarda, durumun o kadar da kötü olmadığını anlayabilirdiniz.

Yaşadığınız sıkıntıları hissedebiliyorum. Ama lütfen, herkesi size sıkıntı yaşatanlarla aynı kefeye koymayın. Olur mu
Öncelikle size teşekkür ederim.Biraz abartmış dolayısıyla yanlış anlaşılmış olabilirim. Maalesef bu ülkede eşcinsellik konusundaki tutum çok kötü yerlerde. Müslüman bir toplum olmamızın tabiki bunda büyük bir etkisi var ama insanlar artık bir şeyleri görmeli. Hiç bir şey bilmeden duymadan en önemlisi dinlemeden herkes çok şey biliyor ve boş boş konuşuyor.

Benden bir mesaj önceki arkadaşa da cevabım. Hayat olarak hetero geçinmek zorundayız. Sana göre o kişiliksizlerden biriyim. Ve emin ol hayatım çok güzel. Çok ta mutluyum. Ve nice kişiler tanıyorum aynı şekilde güzel bir hayatı olan. Sizin gibiler yüzünden saklanmak zorunda kalmadan bir yaşamı belki ben göremeyeceğim fakat umuyorum ileride birileri görecek. Bu konuda umudumuzu kaybetmeyeceğiz. Ayrıca hetero geçinme sebebimiz dışarıdaki insanların düşünceleri. İnsanların tutumları olumlu olsa rahat rahat yaşamayı emin olun çok isterdik.
Türkiye'de olmamasının sebebi eşcinsel bireyler kadın olsun erkek olsun bu hayatın zorluklarına dayanamayıp sağlıksız bir cinsel hayat sürüp heteroseksüel bir hayatı yaşamaya çalıştıklarından dolayı kaynalanıyor.Ellerinde değil.Aile baskısı ya da bir çok etken zaten hayatı zorlu kılıyorken bir de istenmeyen bir
hayat yaşanılmaya çalışılıyor. Bunu algılayabilmeniz çok zor. Başına gelmeden ya da yakınının başına gelmeden anlayamazsınız.