Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 22:27   #94
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

"Haddimi aşmışım, özür dilerim" diyeceğine, bir de bana tavsiyede bulunuyorsun öyle mi?

Ukala olduğun kadar küstahmışsın da..
Kimseye kalmadı benim düşüncelerimi tartmak. Ben düşüncemi söyledim. Neden bu kadar derdine düşüldü anlamıyorum. Evet hâla aynı düşünüyorum. Oradaki ben kelimesi eksik demiştiniz. Cümleyi şöyle yazayım.
Evet ben heteroseksüel cinsellikten iğreniyorum! Bunda problem ne anlayamadım gerçekten.
Bu hayatı bir de benim gözümden yaşayabilseydiniz beni anlayabilirdiniz.
Kimsenin anlamasını beklemiyorum. Tek aradığımız saygı. Bizi anlayacaklar diye korkmak zorunda olan,ölüm tehditleri alan bizleriz. Oturduğumuz evi değiştirmek zorunda olan bizleriz. Burdaki tek günahta birinin birini sevmesi. Sevgi bu kadar mı kabul edilemeyecek bir duygu anlamıyorum bazen.
Tekrar etmekten sıkıldım ama bu hayatı ben seçmedim. Ben de isterdim karşı cinsten hoşlanmayı.