Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 22:32   #95
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Dream ilk yazdığın mesajda öfken çok belirgindi ve hoşgörü pek barındırmıyordu. Topyekün bir suçlamaya girmiş ve bunu çok ta lokal tutmuştun.

Oysa hoşgörü beklerken kendin ve senin durumundakiler için, bunu bize pek gösterdiğini söyleyemeyiz. Bütün mesajları okuduğunu söylediğine göre okumuşsundur ve senle aynı sorunu yaşayan Özgürlük kullanıcı adlı sevgili arkadaşımızın üslubunu ve aldığı tepkileri de görmüşsündür.

Anlatın tabi yaşadıklarınızı, sorunlarınızı ve içinde bulunduğunuz durumun tıbbi ve bilimsel tanılarını. Pek çoğumuz toplumun genel kabulü doğrultusunda hatalar yapıyoruz, araştırmadan-sorgulamadan yaftalıyoruz vs...

Ama anlatırken saygılı üslubu da elden bırakmamanı ve elindeki potada insanları ayrıştırmadan eritmemeni rica ediyorum...

Biraz agresif yaklaşmış olabilirim. Mesajımı tekrar okuyunca ben de hissettim. Fakat niyetim bu değildi. Evet Özgürlük arkadaşımız iyi tepki almış fakat ben tüm mesajları sırayla aynı anda okudum. Özellikle ilk mesajlar beni çok germişti. Sosyal platformlarda neler neler söyleniyor. Bir duysanız görseniz neden genelleştirdiğimi de anlarsınız. Maalesef durum ciddi anlamda çok kötü.
Sokağın ortasında yakılmamızı,öldürülmemizi söylüyor insanlar. Milyonlarda bunu destekliyor.

Teşekkürler anlayışınız için. Daha olumlu yaklaşmaya çalışacağım. Bu başlıkta insanların bir şeyler öğrenmeye niyeti olduğunu düşünmeye başladım. Keşke anketteki sonuç daha iç acıcı olsaydı.