Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 22:33   #96
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177628
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dream Mesajı göster
Kimseye kalmadı benim düşüncelerimi tartmak. Ben düşüncemi söyledim. Neden bu kadar derdine düşüldü anlamıyorum. Evet hâla aynı düşünüyorum. Oradaki ben kelimesi eksik demiştiniz. Cümleyi şöyle yazayım.

Evet ben heteroseksüel cinsellikten iğreniyorum! Bunda problem ne anlayamadım gerçekten.

Bu hayatı bir de benim gözümden yaşayabilseydiniz beni anlayabilirdiniz.
Kimsenin anlamasını beklemiyorum. Tek aradığımız saygı. Bizi anlayacaklar diye korkmak zorunda olan,ölüm tehditleri alan bizleriz. Oturduğumuz evi değiştirmek zorunda olan bizleriz. Burdaki tek günahta birinin birini sevmesi. Sevgi bu kadar mı kabul edilemeyecek bir duygu anlamıyorum bazen.

Tekrar etmekten sıkıldım ama bu hayatı ben seçmedim. Ben de isterdim karşı cinsten hoşlanmayı.
Bakın anlamıyorsunuz sanırım..

Düşünceni açıklamana kimsenin bir şey dediği yok. Ancak; düşünce açıklama ile hakaret etmeyi bir tutuyorsan, işte orada müdahale edilir.

Senden önce yazan, yani görüşlerini belirten Özgürlük isimli arkadaş da senin yaşadığın sorunları yaşamış. Neden Özgürlük senin gibi cümleler kullanmamış? İstersen önce bunu bir düşün..

Burada hiçbir kimse, hiçbir kimseye hakaret edemez, aşağılayamaz. Eğer ki sana karşı kötü bir cümle sarfedilmiş, bizim de gözümüzden kaçmış ise, bunu bize bildirmen yeterli..

Hayatına yaşadığın zorluklardan biz sorumlu değiliz..

* * *

Anlaştık mı Dream?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.