Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.13, 22:55   #99
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dream Mesajı göster
Biraz agresif yaklaşmış olabilirim. Mesajımı tekrar okuyunca ben de hissettim. Fakat niyetim bu değildi. Evet Özgürlük arkadaşımız iyi tepki almış fakat ben tüm mesajları sırayla aynı anda okudum. Özellikle ilk mesajlar beni çok germişti. Sosyal platformlarda neler neler söyleniyor. Bir duysanız görseniz neden genelleştirdiğimi de anlarsınız. Maalesef durum ciddi anlamda çok kötü.

Sokağın ortasında yakılmamızı,öldürülmemizi söylüyor insanlar. Milyonlarda bunu destekliyor.

Teşekkürler anlayışınız için. Daha olumlu yaklaşmaya çalışacağım. Bu başlıkta insanların bir şeyler öğrenmeye niyeti olduğunu düşünmeye başladım. Keşke anketteki sonuç daha iç acıcı olsaydı.
Hakaret ve aşağılama olayı sanırım anlaşıldı, o hususa noktayı koyduk.

* * *

Şimdi konuya dönelim..

İzmir'in Alsancak semti, transeksüellerin fuhuş yatağı haline geldi. İzmir'in mütena semtlerinden olan Alsancak semtinde kalburüstü insanlar otururdu. Bu fuhuş olaylarının yoğunlaşması nedeniyle orada oturan halk, bir bir evlerini terk ederek başka yerlere taşındılar.

O tepkilerin sebebi, hemen hemen nerdeyse plajlarda görebileceğimiz kıyafetlerle pervasızca yol ortalarında, müşterileriyle pazarlık yapanların sonucudur. Oturdukları dairelerden aşağıya bira şişelerini atılmasa artık normal bir davranış haline geldi..

O bölgede; hergün 21.00 - 03.00 saatleri arasında en az 30 polis, belirli noktalarda görev yapıyor. Sadece bu nahoş görüntüleri bir nebze olsun önleyebilmek için..

30 polis ve 5 polis aracı. Düşünün maliyeti..

* * *

Sen nasıl genelleştirip, senin gibi düşünmeyenlerden iğrenme hakkını kendinde görüyor isen, diğer insanlar da bu tür olayları görerek genelleştiriyor..

Genelleştirmek, herkesi bir tutmak elbette yanlış.. A
ma işte herkes bir değil.. Üzücü ama durum da bu..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.