Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 02:31   #109
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46009
Aldığı Teşekkür: 39573
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Ellerine sağlık Ozgurluk.

Ha ben cinsel ilişki, pozisyon falan diye bir açılım beklemiyordum.

Şimdi ''aktif-pasif'' kelimelerini kullandın.

Anladığım kadarıyla aktif olan femal, pasif olan feminin oluyor. Yanlışsam düzelt. Yani gayler arasında da bie cins rolü var. Biri erkeksi rolde, diğeri kadınsı rolde yani...

Bir de yazdın ya

Alıntı:
Ben belli bir yastayim ve tek bir iliskim olmadi. Duygusal ya da cinsel. Cunku ben evli degilim, bekarim. Umarım birseyleri anlatabilmisimdir.
Bu çok ilginç ve sizleri anlayabilmemiz açısından son derece önemli bence.

Demek ki hastalık değil bazı ahmakların iddia ettiği gibi! Zaten hastalık olsa ilacı/tedavisi olurdu.. Demek ki insan kendi iradesi dışında gay oluyor.

Şu kısacık açıklamalarınız bile toplumda mevcut bulunan değer yargılarının ne kadar salakça olduğunu göstermeye fazlasıyla yetti.

Ha yine aklıma takılan yerler çıkarsa sorarım sonra.

Çünkü benim aklıma ne takılırsa uyumadan önce takılır...

Çok teşekkürler Ozgürce