Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 02:43   #114
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39594
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ve ben de bu hengame arasında ahmak oldum. Zira "hastalıktır" deyip geçiştirmiştim..

Detayları bilmeyince yanlış yapılma olasılığı yüksek elbette..
Gerçekten nerdeyse hiç bir şey bilmiyoruz ama hakeme bile i... hakem diye küfrediyoruz hem de kitlesel olarak ki, her 10 erkekten 1 tanesi gaymiş araştırmalara göre... Şimdi stattaki gaylerin de çoğu hakeme ''i... hakem'' diye küfretmiyor mu? Ha belki topluluğun baskısıyla ediyorlardır o ayrı; normalde tek başlarına olsalar etmezler yani...

Ben de hep nefretle baktım gaylere... ''Hastalar'' diye... Ta ki, 2 gay tanıyana kadar ki bunlar çiftti. Ve hiç o bizim televizyonda gördüğümüz Bülent Ersoylar' a,
8o transmış, ben onu da gay sandım yıllarca; biraz aşırı gay yani!) Fatih Ürekler' e benzemiyorlardı. Harika insanlardı ama tabi soramıyor insan gerçek hayatta ve onlar da zaten gay olduklarını da söylemiyorlar çekindiklerinden...

İşin kötüsü biz gay dediklerimizi hep o TV haspaları var ya onlardan tanıyoruz.