Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 10:36   #25
Hakan
Üye

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 181
Aldığı Teşekkür: 431
Rep Derecesi : Hakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Merhaba (Hakang)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
"Merhaba Hakan" Okudugun konuyu bilmiyorum ama, sanirsam 40´lik kulübüne gelmis yetiskin bir insan icin, 2,5 Litre suyun az gelebilcegini zannediyorum.
Sayet terlemeyle sadece terle icten kurumaya sebep olmuyor, Vücuttan minerallerde eksiliyor, bu durumda.

Bunlarinda bir sekilde tabiki Vücuda yeniden verilmesi lazim.

Sanirsam Cogumuz bu nedenlerle gelmisiz, tek benmi baska ciktim burada yahu?.

Destek ararken, buradan bir daha cikamadim?.

Konuyu simdi fazla dagitmadan, söyle bir Hosgeldin mesajimi bari yollayayim.

He yeniden yazdiklarimi okuduktan sonra, gözüme bir sey takildi!.
Köseler hemen tutulmaya basladigindan, artik köselere agac diktik.

Gel bakayim söyle ortamiza, dislanmaya kimseyi birakmiyoruz.
Merhaba, İnsanlıkarayan. Sanırım aradığınız insanlığı burada bulmuşsunuz ve burada kalmışsınız. Birkaç hobi sitesi dışında hiçbir foruma üye olmadım. Bu yüzden bu foruma kenardan, kenardan kaynak olayım diyorum. Eski sporcu olup, emekliye ayrılınca, yaş 40 ı bulunca, hem beyinsel, hem fiziksel deformasyon başlıyor. Bugünlerde herkes, balkonu kapatıp, orada küçük bir oda yaratıyor, ben farklı bir yol deneyip toptan yıkayım dedim. Mekik işi tamam da.. Ben hayatımda 2,5 lt. su içmedim. Hoşbulduk bu arada. Nice keyifli paylaşımlara.