Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 11:00   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Terör ve terörist ile mücadele

TERÖR VE TERÖRİST İLE MÜCADELE

Hazreti imam Recep Tayyip Erdoğan dün bir Sendika"nın toplantısında kükreyerek, bağırıyor, sabotaj'lara rağmen, engellemelere rağmen, muhaliflere rağmen terörü bitirmek, anaların göz yaşını dindirmek için bu can bu tende kaldıkça mücadele sürecek diye haykırıyordu. O kadar güzel Takiyye yapıyordu ki, yandaşı ve oydaşı olanlar kendinden geçiyor, böyle bir lidere sahip oldukları için Tanrı"ya hamd ediyorlardı. Takiyye olayının gerçek yüzünü bilmediklerinden, atılan nutuktan etkileniyor memnun oluyorlardı.


Madalyonun öbür yüzü hazret imam Recep 2002 yılında toplumsal yanılgı ile ülke idaresine geldiğinde terör adeta sıfırlanmıştı. Zat-ı şahaneyi devletleri sayesinde terör hortladı, Habur"dan, Tabur"a sıçradı. Sanırsınız önüne çıkanlar aman terör ile mücadele etme diyor.

Gücün yetiyorsa 2002 yılından önce yapıldığı gibi kara harekatı yap Irak içlerine gir, Kandil denilen dağı havadan karadan teröristin başına yık, dağı dümdüz et sıçanlar toptan altında kalsın ve kurtulalım! Bunu yapabilirler mi? Hayır! Niçin? Çünkü AKP’nin Cumhurbaşkanı hazreti Abdullah Gül Colın Powell ile bir ihanet belgesine imza atmış, ABD’nin izni olmadan hiçbir şekilde sınır ötesi harekat yapılamayacağını sınırlı ve sembolik olarak yapılacak harekatların ise ABD izni ile olabileceği hükme bağlamıştı. İmza edilen o ihanet belgesi aynen geçerli olduğundan, sınır ötesi kara harekatı yapılamıyor hava haraketleri ise sınırlı ve sembolik.

Peki, şimdi hazreti imam Recep Tayyip Erdoğan ne yapmaya çalışıyor? Gözden kaçan ve Takiyye ile gizlenen gerçekler halktan saklanıyor. 2014 yılında yerel seçimler var. Değişen kanunlar ile yeni Büyükşehir Belediyeleri ihdası söz konusu, AKP ve Erdoğan bu seçimleri kendi ifadeleride aynen böyle, kazanmak zorunda! Bu seçimleri, kendi ifadesi ile hayat memat meselesi olarak görüyor.

Yeni bir Anayasa yazımı söz konusu. Anayasal suç işlenerek bu durum devam ettiriliyor. Burada yapılan Başkanlık sisteminin Anayasa metnine girmesi, Kürt kökenli olan vatandaşların ve onların temsilcisi gibi görünen BDP’nin parlamentodaki sayısından istifade etmek, şimdilik Anayasadan Türk, Türkçe, Türk milleti ve Türk’e ait ne varsa değişmez değiştirilmez ne kadar hüküm varsa değiştirilmesini veya kaldırılmasını sağlamakla KÜRTÇÜ olanlara taviz veriliyor, hatta hıyanet içinde olunarak bize kimse Türk milliyetçiliği yaklaşımı ile gelmesin biz her tür milliyetçiliği ayakları altına almış bir partiyiz diyor. Ve suç işliyor.

Türkiye’de Başbakanlığa yürüme mesafesinde bir bina içinde Amerikan derin devletinin Ajan pravakatörlerinin görev yaptığı söyleniyor, yazılıyor ve biliniyor.
İşbirlikçi AKP kurmaylarının ve Başbakanlarının akli ve siyasi ferasetleri Türkiye aleyhine olacak bu kadar planları geliştirmeye yeterli değil. Malum Hazret başbakan gelmiş geçmiş başbakanlar içinde en bilgi yoksunu birisi olduğundan, işgal ettiği makam dolasıyla kibirli ve hüsnü kuruntu içinde debelendiği de ayrıca biliniyor. Bu durum zaten cehaleti tescilli olan insanlarda görülen davranış bozukluğunun tipik örneğidir.

Şimdi Hazret Erdoğan’a hiç kimse terör ile mücadele etme demiyor, silahları susturacaksan, teröristleri ait oldukları karanlık yerlerine göndereceksen, bunu Anayasa ve Cumhuriyetin temel niteliklerinden ödün vererek yapma! Karşı çıkılan budur!

Kimse terörü ve teröristi niye toprağa ve tarihe gömdün diye senden hesap sormaz korkma! Yapabiliyorsan toptan hepsini bir günde temizle, yapamazsın ki, yaptığın anlaşmalar buna mani!

07.03.2013
Mustafa Akten


__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.