Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 12:17   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21561
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Şamil Tayyar Chavez'in ardından konuşursa...

Ben bir Gaziantep'liyim. Bu şehirde doğdum, zaman zaman ayrı kaldım ama halen bu şehirde yaşamaya devam ediyorum. Gaziantep vekili olan Şamil Tayyar düşünce özürlü olduğundan söyledikleri hiç bir zaman kaale alınmaz. Kendisi ile hemşeri olmaktan her zaman utanmışımdır. Sadece Şamil Tayyar değil Gazi yurdun havasını teneffüs eden ekmeğini yiyen bu şehrin kurtuluşunda hayatını uzuvlarını veren 1933 yılında 10 bin kişi ile Atatürk'ü Gazi şehre gelişte karşılayan insanların torunları içinde bu gün Şamil Tayyar gibi olanları onun gibi düşünenleri görüp duyunca Gaziantep'li olarak utanıyor hatta bazen öyle oluyor ki, G.Antep kurtuluşunda dedelerini şehit vermiş bir insan olarak bu kenti terk etmeye kalktığımda oluyor.

Düşünce özürlü Şamil Tayyar adına ben Hugo Chavez'den özür diliyorum.