Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 14:05   #123
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Konuya şöyle bir göz gezdirdim de sanırım konuyu açan benim.. Şimdi homofobisi olan arkadaşlar bana sakın beddua etmeyin..

Benim kulaklarımı çınlatacağınıza burda yazılanlardan birşey kapmaya çalışın derim.

Kişisel fikrime gelince eşcinsellerden hiçbir zaman korkmadım ya da onlardan biriyle karşılaştığımda ne yapacağımı ya da nasıl davranacağımı bile planlamadım.. Normal hemcinslerime nasıl davraniyorsam, escinsel bir hemcinsime de oyle davranıyorum..(garip bir tanımlama oldu idare edin)

Doğanın bize yuklediği sorumlulukları sorgulamak zorunda kaldığım zamanlarda oluyor..

Aslında ben daha çok aseksüelleri merak ediyorum.. Çünkü onların durumu daha farklı ve bunu nasıl başarabildiklerine hayret ediyorum..

Bende zaman zaman kendim içersinde bulunduğum cinsin getirdiği zorunluluklardan (bilirsiniz işte vs vs felan filan) nefret edecek seviyeye geliyorum.. Çünkü bazen bunları düşünmek rahatsızlık yaratıyor.. Bazen de rahatlık.. Bir tür uyuşturucu gibi..

Bazen kendi kendime düşünüyorum yahu neden illaki yarım bir insanım? Neden bir kadına ihtiyacım var? Neden boyle yaratıldım neden? Neden? diye saçma sapan sorular soruyorum.. Bunun bir kaçını babama açmıştım.. O da gülerek alay eder gibi yüzüme bakıp "doğa sana görev verdi o görevi yerine getirmek zorundasın" demişti.. Bu da bir tür haksızlık bence.. Ama yapacak hiçbirşey de yok..

Hiç bir cinse ihtiyacı olmayan bir birey olabilmeyi çok arzuladım maalesef..

Ama olamıyoruz.. Yani illaki bir tarafta olmak şart bu düzende.. Kahretsin

Dip not - İçinizden bazılarınız "amanıın serseri sende ne tuhaf bir insansın" diyorsunuzdur hatta bazılarınız "yok arkadaş sen kesin tımarhaneliksin" diyorda olabilirsiniz..

Tımarhane ye gitmeyi o kadar çok istiyorum ki.. çünkü bu tür şeyleri düşünmekten, sorgulamaktan yoruldum yaf..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.