Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 16:10   #12
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Somali'de sütyen giyen kadınlara kırbaç

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Şunu anlamıyorum..

Bu kadar mı ezik bu insanlar.. biri benim kız kardeşime sütyen takıyor diye kırbaç çekecek bende buna sessiz kalacağım.. örgüt mörgüt dinlemem bu tür kişilerin soludukları hava bile ziyandır.. zarardır..

Tufeğimi kaptığım gibi bir ikisini oldurur ibreti alem olsun diye de cesetlerini evimin onune çivilerim..

Sinirlendim yine..
Yapamazsın tek başına hiç bir şey yapamazsın...
Örgütlenmek gerek. örgütsüz tek başına kocaman bir örgüte karşı savaşamazsın.... Ve bizde şimdiden örgütlenemeyiz. Morfinler halkın kanına daha fazla yayılmadan çevremizdeki herkese özellikle de çocuklara gençlere bu şeker gibi gösterilen uyuşturuculardan bahsetmeliyiz. tek tek anlatmalıyız doğruları korkmadan. İşte bu şekilde Mustafa Kemal'in Cumhuriyetini kurtarırız ancak 10 yıl 15-20 yıl sonra da olsa... Benim çocuklarım Somali'de değil Mustafa Kemal'in özgürlüğünde onun düşüncelrinde onun hayal ettiği gibi büyürler....

Ve bir daha yankılanmaz bu topraklarda "Tek yol devrim" sözleri, sol yumruklar öfkeyle kalkmaz havaya kucaklar açılır sevgiyle kardeşliğe....