Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 17:45   #129
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hakan Mesajı göster
Ben toplumda bir bireyin, sırf cinsel tercihleri sebebiyle tecrid edilmesine karşıyım. Öte yandan bir gay'in neler hissedipte, hemcinsine ilgi duyabildiğini anlamakta her zaman zorlanmışımdır. Herhalde bunu ancak, yaşayanlar anlayabilirler.

Bir eşcinselle aynı ortamda olabilirmiyim. Yani ortamı bozmadan, rencide etmeden, o ortama uyum sağlayabilirim belki. Ama hemcinsimin bana bakarken, aklından cinsel bir fantazi geçiyormudur düşüncesi, beni bulunduğumuz o ortamda tedirgin eder diye de düşünüyorum. Özellikle üklemizde eşcinsel olmak zor görünüyor.
Cok zor hem de ...

Ama su soruyu kendinize lutfen bir ara sorun, ben bir ortamda iken karsima cikan her bayana yan gozle mi bakiyorum ? Bir kadinla otururken, surekli onunla ilgili fantaziler mi kuruyorum ?

O halde ben bir kadina karsi surekli artniyetli degilsem, hemcinsim olan escinsel de bana hep artniyetli mi olur ?

Emin olun olmaz. Ha size asik olmustur, sizden hoslaniyordur, ozel bir durum vardir; emin olun sizin heteroseksuel oldugunuzu biliyorsa acisini kendi yureginde ceker, ama size saldirmasi gibi bir durum falan olmaz.

Durumunu bilmediginiz bircok escinsel arkadasiniz olabilir, haberiniz bile yoktur belki de. O sebeple rahat olabilirsiniz, ayni ortamda kendinizi kasmaniza, rahatsizlik duymaniza gerek yok.

Bu insanlar sapik degil, sadece yonelim olarak sizden farklilar. Bunun disinde size karsi ne bir artilari, ne de bir eksileri var. Herkes gibi kendi halinde insanlar iste ...
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.