Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 20:41   #1
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30788
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Koca koca adamlar| Özgür Çakmakçı

KOCA KOCA ADAMLAR

Onlar söylediler ben yazdım. Yani bu yazının size ulaşmasında ben sadece aracıyım. Sağolsunlar, varolsunlar.

* * *

- Şiddet bile uygulasalar bizi engelleyemeyecekler.

- Beyefendi talimat veriyor. Militanları geliyor.

- Hangi dilden anlıyorsanız o dilden konuşacağız.

- Ormanda mı yaşıyoruz? Ormanda mı yetiştin sen? Orman kanunlarını uyguluyorsunuz.

- Tükürdüklerini yaladıkları için Meclis'i terörize etme gayretindeler.

- AKP demokrasiyi maskaraya çevirmiştir.

- CHP şiddetine CHP tahrikine asla ve asla boyun eğmeyeceğiz

- Her konuştuğu yerde demokrasiden bahsediyorlar. Ama milletvekiline tekme tokat dayak atıp, verdiği dosyayı almıyorsun.

- Hükümet, aziz milletimizin kene gibi kanını emmektedir.

- Bu hezeyandır bu acziyettir.

- Devletin çatısını uçurmak için düzenek hazırlayan bu kara siyasettir.

- Çocuklara yapılanlar karşısında ses çıkarmayanlar da en az onlar kadar alçaktır

- Bunlar ülkede yaşanmıyormuş gibi davranıyor. Fildişi kulelerinden etrafındaki şakşakçılarla toplumu esir aldık sanıyor.

- Bunun adı iki yüzlülüktür, ilkesizliktir.

- Ya biz aptalız ya siz.

* * *

Bu cümlelerin sahipleri sizin sandıkta oy verdiğiniz koca koca adamlar. Bugün sadece birkaç saat içinde Türkiye’nin Meclisi’nde yaptıkları konuşmalarda söylediler bu sözleri… Ayrı gayrı yok, meclisteki 4 parti başkanının rasgele sıralanmış cümleleri hepsi.

* * *

Ama haklarını da yemeyeyim. Bir ara şu cümleyi de duydum onları izlerken..Ama sadece bir kez…

- Uzlaşma demokrasinin vazgeçilmezidir.

Eski bir yazı. Ama meclisteki siyasetçileri güzel özetlemiş. Bunlar iyiki koca koca adamlar. Genç olsalar ne derlerdi a caba ? Sanki mahalle kabadayıları biraraya toplanmış.
Ne zaman büyür bu koca adamlar.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti