Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.13, 22:21   #134
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem Mesajı göster
Ben hastalik oldugunu dusunuyorum ama zararsiz bir hastalik.

Cok bilgiye sahip olmasam da, biyolojikse salgilanan hormonlardan kaynaklaniyorsa zaten hastalik olur hormonal bozukluktur, ki zannetmiyorum biyolojik oldugunu.

Psikolojikse eger o da psikolojik hastaliktir. Ama bu tedavisi olan veya tedavi edilmesi gereken birsey degil. Herkesin tercihleri var ve uygulamakta serbest olmalilar.

Shameless dizisini izliyorsaniz eger, 3. sezon 7. bolumde mickey nin babasi evde Ianla yatakta yakaliyor sonra bir tane kadin cagirip oglunu duzeltmesini istiyor

Eger diziyi izlemiyorsaniz izlemenizi kesinlikle oneririm. (Reklam gibi oldu ama)
Çok sevdiğim bir dizidir. Ben de sizin örneğinizden gideyim. İan dizide gey Mickey ise tam olarak belli edilmemiş olsa da biseksüel olduğu düşünülmekte izleyiciler tarafından. Mickey nin bir kızla beraber olabildiğine şaşırıyor mesela İan bir bölümde. Kendisi yapamıyor çünkü.

Bu arada söylemeden edemiyorum yazdıklarınızla çelişiyorsunuz. Psikolojik bir hastalık olabilir diyorsunuz. Bir psikolojik hastalık olsa tedavisi olurdu. Biyolojikse demişsiniz. Hormon tedavisi adı altında yıllarca denemelerin sonucunda sıfır sonuç alınmış bir vaka ötesi geçilemedi. Şu an açıklanabilen genetik kodlarda da bir farklılık bulunamadı. Hatta eşcinsel ailelerin çocukları çok büyük oranla heteroseksüel oluyor. Bunun genetikle de alâkası yok yani.

Yanlış anlamayın amacım kimseyi yanlış çıkarmak değil sadece bilinmeyen bilinmesi. Hastalıktır deniyorsa ya da biyolojik deniyorsa en azından ne olduğunun gerçekten anlaşılması.