Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 01:27   #139
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39571
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hakan Mesajı göster
Benim verdiğim cevap Real'e idi. çakışmış mesajlar. Ben ne demek istediğinizi anladım. İlk defa bir araya geldiğim bir eşcinsel, benim o ortamda bulunduğum bayanlara karşı hissettiklerimi, bana karşı hissederse bu beni rahatsız eder. Yok eğer zaten önceden tanıdığım biriyse bu eşcinsel arkadaş, zaten beni ve cinsel tercihimi biliyordur ve illaki, arkadaşım, dostum, kankimdir. Neden tedirgin olayım ki..Ben bunu anlatmak istedim. Dediğim gibi..Saygı duymam için aynı şeyleri hissetmem gerekmez. Herkesin tercihi kendini bağlar.
Aslında belki de hemen hemen her gün eşcinsellerin olduğu ortamlarda bulunuyoruz zaten ve bilmeden. Hatta kaç kereler aynı masalarda oturmuşuzdur.

Bir eşcinselin kafasından geçenlerden bize ne? Mesela ben bir eşcinsel ile aynı masada otursam ve hatta onun eşcinsel olduğunu bile bilsem, o bana o tür bir yakınlık göstermedikten sonra onun kafasında geçenlerden bana ne?

Ben böyle düşünüyorum.

Ayrıca tam bilemiyorum ama eşicinsellerin devamlı kafalarında seks ile gezdiklerini, her ortamda kimi tavlarım diye düşünüp, bir masada o masada oturanlarla ilgili fanteziler kuracaklarını ve başkalarına yanaşacaklarını da hiç sanmıyorum. Nerdeyse hepsi eşcinselliklerini saklıyor... Korkuyor, çekiniyor, endişe içinde yaşıyorlar.

Gerçekten bizim aklımıza eşcinsel denince Bülent Ersoy, Fatik Ürek falan geliyor.

Halbu ki bunların gelmemesi lazım.