Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 01:54   #141
Hakan
Üye

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 181
Aldığı Teşekkür: 431
Rep Derecesi : Hakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Aslında belki de hemen hemen her gün eşcinsellerin olduğu ortamlarda bulunuypruz zaten ve bilmeden. Hatta kaç kereler aynı masalarda oturmuşuzdur.

Bir eşcinselin kafasından geçenlerden bize ne? Mesela ben bir eşcinsel ile aynı masada otursam ve hatta onun eşcinsel olduğunu bile bilsem, o bana o tür bir yakınlık göstermedikten sonra onun kafasında geçenlerden bana ne?

Ben böyle düşünüyorum.

Ayrıca tam bilemiyorum ama eşicinsellerin devamlı kafalarında seks ile gezdiklerini, her ortamda kimi tavlarım diye düşünüp, bir masada o masada oturanlarla ilgili fanteziler kuracaklarını ve başkalarına yanaşacaklarını da hiç sanmıyorum. Nerdeyse hepsi eşcinselliklerini saklıyor... Korkuyor, çekiniyor, endişe içinde yaşıyorlar.

Gerçekten bizim aklımıza eşcinsel denince Bülent Ersoy, Fatik Ürek falan geliyor.

Halbu ki bunların gelmemesi lazım.
Ben burada, ben ne yapardımın özeleştirisini yapıyorum. Yoksa eşcinsel nasıl duşunur.. Ben bunu bilemeyeceğimi söyledim. Yoksa eşcinsel ya beni beğenirse, ya beni yatağa atmak isterse gibi hiçbir endişem yok. Siz buna ön yargımı dersiniz, homofobimi dersiniz, ben buna isim koyamıyorum. Ben böyle duşunuyorum ne yapabilirim. Bir gay, kendini gay gibi hissetme hakkına ne kadar sahipse, bende bir gay le bir aradayken, içimden geldiği gibi hissetme hakkına sahibim. Ulkemizde gay ler bu derece aleni değilken, mahalle ve okul arkadaşım bir gay di. Başka bir gay tarafından öldurulduğunde, tabutunu kaldıran 5 kişiden biri bendim. Babasının bile olmadığı mezarlıkta ben vardım. Cinsel tercihler ne olursa olsun, insan olduğumuz gerçeği değişmez..