Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 13:36   #144
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Hangi gözle dünyaya bakıp nasıl algıladığını bilmiyorum ama..

Çivisinin çoktan çıkmış olduğu bir dünya var zaten şu anda ama nedense ben hiç bir savaş başlatan, masum öldüren, aşırı dincilik yada ırkçılık yapan eşcinsel grup yada kurum görmedim.

Sen gördün mü?

Kıyamet isterse şimdi kopsun herkes kendi günahlarıyla sevaplarıyla yargılanır. Bundan korkanın ... neyse devam etmeyeyim sizde saçmalamayın...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII
Sayın ala'turka,

Yazilanları dikkatli okumadınız anlaşılan. Bunu yaşayan insanlar, tercih ya da hastalık olmadığını yazıyorlar. Yani doğaları böyle. Nasıl insanlar sarışın, ya da esmer, ya da bedensel engelli, ya da solak, ya da gözünün üstünde kaşın var, diye yargılanamazlarsa, eşcinseller de varlıklarından dolayı yargılanamazlar.

Ayrıca, insanları sadece cinsel tercihlerine göre yargılamaya kalmak, biraz hastalıklı bir ruh hali değil mi? Başka bir açıdan bakarsak, sen, ben ya da çevremizdeki tanıdıklarımız, birbirimizin yüzüne bakarken, "acaba seks hayatı nasıldır", diye düşünüyor muyuz? Şahsen benim umurumda bile olmaz. Aklımın köşesinden bile geçirmem. Dahası bunu, ahlaksızlık olarak görürüm.

Bugün, bir yerlerde tek başıma bir şeyler içmeyi düşünsem, sadece eşcinsel bir erkeğin yanıma oturmasına izin veririm. Biliyorum ki; cinsiyetsiz ve harika bir muhabbet oluşacaktır.

Ama yanımda Can varsa, durum tehlikeli. Can' a başka bir bakışla yaklaştığını yakalarsam bozulurum he
Esin ya da birlikte oldugun insana, o da o gozle bakabilen bir insansa; bozul hatta muhattabi kes bence. Heteroseksuel de olsa, homoseksuel de olsa, biseksuel de olsa bu onemli

Bu arada harika bir smiley buldum, bugune kadar nasil kesfetmemisim bunu

Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.