Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 17:41   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Gel de Üzülme | Tokmak

93 meslek örgütünün oluşturduğu “Gazetecilere Özgürlük Platformu”nun, “Batsın bu gazetecilik diyen”
Başbakan’a tepkisine gazetelerimiz nedense ilgi göstermedi.

“İmralı Tutanakları”nın kamuoyuna duyurulmasına fena halde kızan Başbakan’ı eleştiren “Özgürlük

Platformu” şöyle diyor:

“Türkiye 2013 yılında Dünya Basın Özgürlüğü sıralamasında 154’üncü sırada yer alıyor.

Bundan hiçbir rahatsızlık duymayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan her fırsatta medyanın hangi
haberi yayıp, hangi haberi yapmayacağı konusunda görüşlerini açıklamakta, medyayı hedef
göstermekte, itibarsızlaştırmaya çalışmaktadır!
Medyamızı memur gibi görme anlayışı bu ülkedeki basın özgürlüğü anlayışını aşındırmaktadır!

Gazetecinin görevi, halkın gerçekleri öğrenme hakkına hizmet etmektir. Haberi yazan meslektaşımız da

bu görevini yerine getirmiştir. Kendisini kutluyoruz.
Başbakan’ı, basın ve ifade özgürlüğüne, halkın haber alma hakkına saygılı olmaya davet ediyoruz.”

“Özgürlük Platformu”nun verdiği rakam demokratik bir devlet için utandırıcıdır.

Dünya üzerinde, Birleşmiş Milletler’e kayıtlı 193 ülke vardır… Başbakan Erdoğan’ın yönetimindeki

Türkiye’nin, basın özgürlüğü sıralamasında, 193 ülke arasında sonlarda yer alarak 154’üncü olması,
övünülecek değil, dövünülecek bir durumdur!

Sözcü

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.