Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 21:02   #3
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: CadII'ca Karalamalar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Cadıı, bu yazdıkların ortaya yazılmış karalamalar değil. Bizzat bizim yönetim anlayışımıza..

Senin yerinde olsaydım, kaçak göçek değil, mertçe yazardım..

Bilinmeyen, bilmediğin konularda ahkam kesilmesi ne kadar doğru?

Bak ben karalamıyorum, direkt yazıyorum.

* * *

Burada kurallar var. Söz konusu kurallara en başta biz uyuyoruz.. Herkes de uymak zorunda. İşine gelen durur, işine gelmeyen binlerce diğer sitelerde yerini alır.. Siteye her yeni üye olan kişi, kuralları okuyup, kabul etmiş sayılır.

İstenilen de çok birşey yok. İlkokul 1.sınıfta öğretilenleri istiyoruz. Cümleler büyük harf ile başlar, nokta ile son bulur. Noktadan sonra bir ara verilerek diğer cümleye başlanır.

Bu basit yazım kurallarını unutanlara hatırlatmayıp ne yapacacağız? Burada mimik yok, ses tonu yok. Anlaşabileceğiz tek usül kalıyor o da yazılarımız..

Burada ego nerede hani?

Çok net yazıyorum. Burada şimdiye kadar hiçbir kimseye eğilmedik, bükülmedik. Bu saatten sonra da ne eğiliriz, ne bükülürüz...

Bu kadar net ve açık..

Bir kaşık suda fırtına koparmaya çalışmayalım lütfen..

* * *

Yazının başlığına daha değinmedim.. İcap ederse ona da değinirim.. Burada yaptığımız her uygulamanın arkasındayız...!

Hiç bir konuda kaçak göçek yazmadığımı en iyi bilenin siz olmanızı beklerdim. Yadırgadım bu sözlerinizi.

Diğer yazdıklarınıza değinmeyeceğim. Sansür başlığı altında yazdıklarım, sansürle ilgili düşüncelerim. İsteyen herkes kendine pay çıkarabilir. Ya da "beni bağlamaz" der, geçer. Bu kadar basit ve net...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.