Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 21:16   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CadII'ca Karalamalar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Hiç bir konuda kaçak göçek yazmadığımı en iyi bilenin siz olmanızı beklerdim. Yadırgadım bu sözlerinizi.

Diğer yazdıklarınıza değinmeyeceğim. Sansür başlığı altında yazdıklarım, sansürle ilgili düşüncelerim. İsteyen herkes kendine pay çıkarabilir. Ya da "beni bağlamaz" der, geçer. Bu kadar basit ve net...
Başlı başına bir konu açıp sana göre olan yanlışları ayrı bir başlıkta yazman daha doğru olurdu. Kendi sayfan altında yönetimi hedef alan bu yazdıkların doğru değil. Cümle aralarında aşağılama bile var..

Yazdıklarının direkt bize ithafen yazıldığına adım kadar eminim ve neden yazıldığını da biliyorum..

* * *

Eleştirdiğin konuya vakıfım.. Yine olsa, yine aynı şekilde davranırım, ben sitede o an olmasam, diğer yönetici arkadaşlardan herhangi biri benim yaptığımın aynısını yapardı..

* * *

Şimdi bir kaç link vereceğim.. Senin yazılarından bir kesit..

Mesaj 14. Neden Forum Gerçek

Mesaj 133. Her Katılımcı Arkadaşın Okumasını Rica Ediyorum...

Veee, "sansür" adı koyarak üstü örtülü veya açıkça yönetim biçimimizi eleştirmene sebep olan konu..

İlgili konu: Etnik Kimlik mi? Zenginlik mi?

* * *

Diğer hiçbir sitede olmayan uygulamalar bizde var. Ve bundan da hemen hemen herkes memnun.. Bazı bölümlere 24 saatte 2 konu açma kısıtlaması, forum oyunları açıldığında yönetici denetimine tabi tutulması gibi..

Mesaj sayısı, konu sayısı ne kadar çok olursa o kadar iyi olacak diye birşey yok, burada buna izin vermedik, vermeyeceğiz de.

* * *

Gelsin bir üye arkadaş, "ben bu uygulamadan rahatsızım, bana şunu şunu dediniz" desin..

Buyursun, gelsin desin, şimdiye kadar kime ne demişiz? Demişsek neden denilmiş..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.