Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 22:05   #6
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: CadII'ca Karalamalar...

Bu konu senin konun elbette. Ama yazdıkların direkt yönetime yazılmış yazı.. Daha doğrusu yönetimden de ayırıp, bana yazmış olduğun bir yazı..

Nedeni de şu: Yılkı isimli üyenin hoşgeldin konusuna; Yılkı'ya ithafen "güle güle yılkı, başka yerlerde de aynı isimle yazıyorsunuzdur umarım, bir yerlerde denk geliriz" anlamındaki mesajını silmemden sonra, bu yazıyı yazdın..

Normal durumlarda hoşgeldin konuları belirli bir süre geçtikten sonra eğer tekrar devam ediliyor ise, konu kapatılır. Temcit pilavı gibi durup durup aradan bilmem kaç gün geçtikten sonra tekrar hoşgeldin demenin, ya da giden birinin ardından birşeyler yazmanın anlamı yok.

* * *

Kırıcı olduğum uyarımdan kastın olan bölümü de aşağıya aktarıyorum.. Bir tek kırıcı olabilecek kelime gösterebilir misin?

Linki burada: Etnik Kimlik mi? Zenginlik mi?

İlgili mesajım da aşağıda:

Alıntı:
Yılkı, iyi niyetli olduğunuzu tahmin etmek o kadar zor değil...

Son mesajını iki kez okudum, anlamaya çalıştım ama yine de anlayamadım..

* * *

Yazarken bir çırpıda yazabilirsiniz. Mesajı göndermeden önce noktalama işaretlerine ve yazım şekline tekrar bakıp, olası hataları giderdikten sonra mesajı göndermek daha iyi...

Mesajı gönderdikten sonra yine 30 dakika düzeltme süremiz var..

Alıntı:
Mesajı yazdıktan sonra, göndermeden önce Cevapla butonunun hemen sağında "Ön İzleme" butonu vardır. Önce buradan bakabilirsiniz..

Burayı atlayıp da mesajı gönderdiniz diyelim.

İşte o zaman, mesajımızı 30 dakika düzeltme süresi vardır. Aşağıya ekran görüntüsü ekliyorum, daha sonra bu konu dışı mesajları sileriz..

Yılkı bu sitede yasaklı değil. Kendisi savunacak durumu hala mevcut...

Kimse, kimsenin savunuculuğuna yeltenmesine gerek yok.. Ki, yaptığımız küçücük bir yanlışlık dahi yok.. Merak edilmesin, bu tür kararlarda, kılı kırk yarıyoruz...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.