Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 22:36   #145
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Hangi gözle dünyaya bakıp nasıl algıladığını bilmiyorum ama..

Çivisinin çoktan çıkmış olduğu bir dünya var zaten şu anda ama nedense ben hiç bir savaş başlatan, masum öldüren, aşırı dincilik yada ırkçılık yapan eşcinsel grup yada kurum görmedim.

Sen gördün mü?

Kıyamet isterse şimdi kopsun herkes kendi günahlarıyla sevaplarıyla yargılanır. Bundan korkanın ... neyse devam etmeyeyim sizde saçmalamayın...
Alıntı:
Hangi gözle dünyaya bakıp nasıl algıladığını bilmiyorum ama..
Senin gözle bakmadığım kesin, ben milli manevi değerleri savunan muafazakar biriyim, gelenek ve göreneklerimiz, güzel hasletlerimiz, birlik ve beraberliğimizin mayasını oluşturan değerlerin korunmasından yanayım, o yüzden olaylara çok yönlü yaklaşırım. Doğal mecasında gitmeyen her olay rahatsız eder beni, en büyük endişem toplumumuzun ve gençliğin yozlaşmasıdır
Eşcinsellerin savaş falan çıkardığını iddia eden, onları aşağılayan falan olmadı, gerçi yazımın nesine itiraz ettin tam anlamış değilim, ama kıyametten falan korkmuyormuşun onu anladım, bende korkutmak için söylemedim zaten, sadece fikrimi söyledim.
Başkalarının fikirlerine saçmalık diyecek kadar cesaretim yok benim, fikrini beğenmesem bile bu kabalığı gösteremem,
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti