Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 22:43   #146
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Konunun başından beri bunu birebir yaşayanların yazdıklarını okudun mu? Öne sürdükleri gerekçeleri, bilimin nasıl tanımladığını? Hastalık olmadığını defalarca tekrar ettiklerini?

Hal böyle iken muhafazkarlığın, milli-manevi değerlerin arkasına sığınarak veya gerekçe göstererek kıyamet alameti gibi niteleyen, toplumun yozlaştığını söyleyen sensin.

Yaradılıştan olduğu söylenen bir tercih için hangi manevi duygunla karşı çıkıyorsun bunu ben de merak ediyorum. Eğer bunu senin gözünle hata gibi görürsek, hatayı yapan bu insanlar değil sonuçta...

O zaman dışlaman gereken kim?

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.