Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 23:08   #14
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Güzel başlık olmuş.

Arkadaşlar lütfen konuya buyrun ve içinizden geçen ne varsa forumla ilgili konuşalım.

Forum kuralları gereği elimizden geldiğince ortamı temiz tutmaya ve saygısızlığa prim vermemeye çalışıyoruz. İlk üye olan pek çok arkadaş zaten üye olduklarında bu konuyla ilgili övgülerini esirgemiyorlar sağolsunlar...

Ama siz de takdir edersiniz ki her olaya karşı bir kuralımız yok ve çok genel olarak çizilmiş bir çerçeve içinde elimizden geldiğince kendi yorumumuzu da katarak müdahil olmak zorunda kalıyoruz. Bu baz'da size göre hatalarımız olmuş olabilir. Bunları bilmek bize pozitif katkı sağlar...

Değişmeyen kurallarımız çok açık. Atatürk, Türkçe ve Saygı...

Bunun dışında foruma herkes kendi rızasıyla üye olabildiğine göre, bu forumun kurallarına uymayı peşinen kabul etmiş sayılır ve zaten öyle de olması normal. Ama zaman içinde forumun kurallarına uymak yerine forumu kendine uydurmaya çalışanlara da kimse bizden müsamaha beklemesin...

Sevgilerimle...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
16 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.