Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 23:09   #150
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Senin gözle bakmadığım kesin, ben milli manevi değerleri savunan muafazakar biriyim, gelenek ve göreneklerimiz, güzel hasletlerimiz, birlik ve beraberliğimizin mayasını oluşturan değerlerin korunmasından yanayım, o yüzden olaylara çok yönlü yaklaşırım. Doğal mecasında gitmeyen her olay rahatsız eder beni, en büyük endişem toplumumuzun ve gençliğin yozlaşmasıdır
Eşcinsellerin savaş falan çıkardığını iddia eden, onları aşağılayan falan olmadı, gerçi yazımın nesine itiraz ettin tam anlamış değilim, ama kıyametten falan korkmuyormuşun onu anladım, bende korkutmak için söylemedim zaten, sadece fikrimi söyledim.
Başkalarının fikirlerine saçmalık diyecek kadar cesaretim yok benim, fikrini beğenmesem bile bu kabalığı gösteremem,
Ben muhafazakar bir ailede büyüdüm. Çevrem de özellikle ailem inançlarını sadece yaşayan değil aynı zamanda uygulayan insanlarla dolu. Ama bu hayattımda kötü olan ne gördüysem de inançları doğrultusunda yaşadığını düşünen insanlardan geldi. Bazen sorguladım hatta bazen lanet ettim ama bazı şeylerin değiştiğini insanlarda gördüğüm için asla pes etmedim. Kendi annem beni bu yaşımda bağrına basıyorsa zaten fazla bir şey düşünmemeyi öğrendim.
İnsanlar değişebilir. Kıyametten belki en çok bizler korkuyoruz. Ama yapacak bir şeyim yok. Hayatımı daha farklı nasıl yaşayabilirim dediğimde karşımda bir cevap bulamıyorum. Emin olun kendini kabul etme safhasına gelene kadar kişi her şeyi deniyor.

Gençlik yozlaşıyor siz ne derseniz,ne düşünürseniz söyleyin. Ama bunun sebebi eşcinsellik falan değil bu da bence aklınızda yer etsin. Bir eşcinselin çevrenizdeki bir insanı yoldan çıkardığını mı daha çok duyuyorsunuz yoksa daha farklı şeyler mi duyuyorsunuz?Gazetelerin üçüncü sayfa haberleri hergün karşımızda. Birbirini kesenler,doğrayanlar,altadanlar...

Doğal mecazında gitmeyen olay nedir ben onu merak ettim sadece. İnsanların yanı sıra diğer canlılarda eşcinsellik azımsanamayacak kadar fazla. En doğal dediğimiz doğa eşcinsel yani. O zaman burada bir problem olduğunu düşünmek gerekiyor değil mi? Doğa eşcinselse insan neden olmasın?

Ben sizin mesajınızı alıntı yaptım ve size yazmış gibi oldum ama aslında sadece içimi dökmek istedim. Alınılacak bir kısım yok ama olurda görmediğim bir şey var ise alınmayın lütfen.