Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 23:15   #151
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Senin gözle bakmadığım kesin, ben milli manevi değerleri savunan muafazakar biriyim, gelenek ve göreneklerimiz, güzel hasletlerimiz, birlik ve beraberliğimizin mayasını oluşturan değerlerin korunmasından yanayım, o yüzden olaylara çok yönlü yaklaşırım. Doğal mecasında gitmeyen her olay rahatsız eder beni, en büyük endişem toplumumuzun ve gençliğin yozlaşmasıdır
Eşcinsellerin savaş falan çıkardığını iddia eden, onları aşağılayan falan olmadı, gerçi yazımın nesine itiraz ettin tam anlamış değilim, ama kıyametten falan korkmuyormuşun onu anladım, bende korkutmak için söylemedim zaten, sadece fikrimi söyledim.
Başkalarının fikirlerine saçmalık diyecek kadar cesaretim yok benim, fikrini beğenmesem bile bu kabalığı gösteremem,
Bende gelenekselci biriyimdir. Ama diğer kimliklerimden daha öne çıkan vasfım varki bütün hayatımı şekillendiren oda "İnsanlık" elimden geldiğimce tabiiki. Daha da açık konuşayım hangi dine mensup olursam olayım, hangi ideolojide olursam olayım, insana önce insan olarak kabul edildiği ve insan gözüyle algılandığı ve insanca yaşamaya hak kazandığı bir dünyayı savunurum. Ve hayata, olaylara, bu şekilde bakarım.

Alıntı:
Eşcinsellerin savaş falan çıkardığını iddia eden, onları aşağılayan falan olmadı, gerçi yazımın nesine itiraz ettin tam anlamış değilim,
itiraz ettiğim yerleri kalınlaştırmıştım ama heralde dikkatini çekmemiş.

Alıntı:
Eğer yozlaşma bu hızla devam ederse bu süre kısalabilir ve kanıksama hali olabilir,
o zamanda dünyanın çivisi çıkmış, kıyamet yaklaşmış demektir.
Ek olarak ;

Alıntı:
Doğal mecasında gitmeyen her olay rahatsız eder beni, en büyük endişem toplumumuzun ve gençliğin yozlaşmasıdır
Eşcinsellik; yozlaşma, doğal olmama ve dünyanın çivisini çıkarmak olarak görüyorsun ya. Ki konuya yazan iki eşcinsel olmasına rağmen. Sence bu aşağılama değil midir? Bu kabalıktır.

Eşcinsellerin topluma zararı varmış peh peh peh... Bu topluma zararı olanların yanında melek kalır onlar..
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.