Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 23:22   #17
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39595
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Şu ortamda özellikle din ve siyaset gibi konularda tüm muhalifler gibi çeşitli muhalif forumlar da kendilerini büyük bir baskı altında hissediyor olabilir ki ben bunu çok yakından biliyorum. Bu nedenle de siyaset ve din içeren tüm konularda Real' de billiyor; forumun devamlılığı ve güvenliği için tüm yönetim benim mesajlarımı editleme ve hatta silme hakkına sahiptir. Bunu dün bir başka nedenle ilgili olarak Real' e ilettim. Forum için risk gördükleri her mesajımı bana bildirmeden editleyebilir ve gerek görürlerse silebilirler.

Ancak insanların da farklı kişilikleri, değerleri ve tarzları var... Söz konusu bu olduğunda yöneticiler ve tüm üyeler biraz kendimizden verebilip, ortak bir alanda buluşabilmeliyiz.

Ha her konuda da yöneticiler ve üyeler anlaşmak zorunda değil. Netice itibariyle burası farklı kişiliklerin, değerlerin ve farklı tarzların ille de uyuşmak zorunda olduğu bir yer değil. Zaten böyle bir uzlaşma olsa kesinlikle çok korkunç olurdu... Düşünün bir yer ki herkes aynı fikirde, herkes biri ne derse ona ''haklısın'' diyor... Olmaz!.. Orda ben olmam...

Olsun; her konuda uzlaşmayalım, her konuda fikir birliği içinde olmayalım... Ama aynı yerde olalım... Çünkü tüm zıtlıklarımıza rağmen bir birimize ihtiyacımız var...

Herkes orda benim gibi olacaksa ben cennetten bile vaz geçerim!