Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 22:23   #18
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2490
Mesajlar: 21,871
Ettiği Teşekkür: 88810
Aldığı Teşekkür: 128168
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Forumu düzenli tutmak ve eklenmiş olan konuları herkesin daha rahat okuyabilmesi için yazım kurallarına dikkat etmek, biraz da görsel olarak gözlere şenlik olması için eklenen resimleri seçmek, kırpmak, çerçevelemek... Bunların hepsi uzaktan bakınca belki çok basit olarak görülebilir.

Verilen her türlü emek tamamen gönüllü olarak yapılıyor, karşılığında da bir teşekkürden başka hiçbir şey beklenmiyor.

ReaL'in hep söylediği bir şey var; forumda reklam almıyoruz, hiçbir maddi desteğimiz yok. Kimseye bağımlı değiliz.

Reklam alınabilir. Başka forumlarda olduğu gibi yorum yazarken, yazdıklarınız reklamla birbirine karışır, sağdan soldan rahatsız edici reklam yazıları çıkar.
İşte bu durumun bizi rahatsız edebileceği kadar sizleri de rahatsız edeceğini düşünerek, reklam almıyoruz.Yeterki burada birlikte olduğumuz arkadaşlarımız özel hayatlarından ayırdıkları ve forumda geçirdikleri zaman içinde her türlü rahatlığa sahip olsun diye.

Bizler verdiğimiz emekten asla gocunmuyoruz. Gocunacak olsak zaten bu kadar özverili olmayız. Yönetimde olan arkadaşlarımızın kimi çalışıyor, kimi anne, kimi baba, kimi öğrenci. Hepimiz sizler gibi özel hayatımızdan çalıp, buraya veriyoruz.

Bizleri belki forumda sadece üstlenmiş olduğumuz ünvanlarımız ile görüyor, arada ihtiyacınız olduğunda sizlere yardımcı olduğumuzu sanıyorsunuz. Eğer böyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Forumun düzeni için eklenen hemen hemen her konuyu tek tek gözden geçiriyoruz, düzenliyoruz, aykırı cümleler veya kelimeler var ise, onları kırpıyoruz. Siyasi bölümde arkadaşlarımızın yazmış olduğu mesajlardan dolayı başları ağrımasın diye, suç teşkil edebilecek cümleleri kırpıyoruz. Yani bir nevi bir gölge gibi yazılan her yorumun arkasından gidiyoruz.

Herkesin de bildiği gibi, net de bilgi kirliliği yoğun biçimde.. Biz bu kirlilikten, kötü Türkçe yazılımlardan arındırırarak günlerce araştırma sonucu oluşturduğumuz konuları burada sizlerle paylaşırken büyük keyif duyuyor, bildiklerimize hep birlikte bilgiler ekliyoruz.

Lütfen bu yazdıklarımı katiyetle yanlış anlamayın.

Sizlerden istediğimiz sadece Türkçemize sahip çıkmak, imla kurallarına daha fazla dikkat etmek.

Bozuk Türkçe dolu bir çok forum varken, bizler en azından bu konuda itinalı olmak isterken, bu isteğimizi bize çok görmeyin.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.