Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.13, 23:33   #19
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161601
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yönetimi Eleştiri..

Evet, bu nedenle de sana tekrar teşekkür ederim Aristo..

* * *

Türkçeyi aşırı bozuk yazan arkadaşlara özel mesaj ile kırılma olmasın, gücenme olmasın diye ezile büzüle uyarıyoruz.

Çoğu kişi farkında bile değildir belki. Bazı arkadaşların yazdıklarını ben tek tek düzeltiyorum. Buna rağmen bize hala "sansür" uygulanıyor denilir ise, ben üzülürüm.

Kabul etmediğimiz paylaşımlar zaten forum kurallarında da belirtilmiş durumda.. Buraya üye olan arkadaşlar da kuralları kabul etmiş sayılır.. Üye olduktan sonra da itiraz etme hakkı da bulunmuyor.

* * *

Konunun özü: Bu siteden yasaklanmak, uzaklaştırılmak kişinin kendi isteğine kalan bir durum.. Ama şunu da iyi biliyoruz, kendi isteği ile gidenler bile kapı aralığından sık sık bakarak, bu siteden ayrılmadığını da biliyoruz..

Onların haberleri bile yok ama, biz görüyoruz..

* * *

Yönetim biçimimizden rahatsız olan arkadaş yok mu yahu?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.